Tüm Kategoriler
Alışveriş Sepetiniz

Davetiye Müşteri Yorumları

Tüm zamanlardaki müşterilerimizin satın almış olduğu ürünlere yazdıkları yorumlar bu sayfada mevcuttur.  Bizden davetiye satın almış ve ürün sayfalarımıza yorum yazmış müşterilerimize çok teşekkür ederiz. Yüzlerce olumlu yoruma sahip sitemizden sizler de bu referanslar aracılığı ile sipariş verebilir ve satın almış olduğunuz ürünlere yorumlar yazabilir elinize geçen davetiyeye ait referans resimler ekleyebilirsiniz, zira yorumlarınız ve paylaşımlarınız sizlere daha iyi hizmet verebilmemiz için bizim için değerlidir.

Yazar: Emre öztürk

 • İnceleme Ekle: 04/08/2018
 • Ortalama Değerlendirme:

Fiyatına göre kalitesi güzel. Hem uygun hem şık bir davetiye isteyen tercih edebilir. Ilgi we alakanız icin ayrıca tessekkür ederim...

Yazar: erkan karataş

 • İnceleme Ekle: 23/07/2018
 • Ortalama Değerlendirme:

hesaplı ve güzel bir tasarım olarak seçtiğim davetiyenin adeti yaklaşık 50 kuruştu.. 250 tanesinin 130 lira civarı gelmesi gerekirken 170 liraya mal oldu..notlarda yazan ekstra ücretler var davetiye ön tarafına isim yazdırmak 20 lira..kağıt kalitesi ve baskı kalitesiz.. ölçülerine ayrıntılı olarak bakmadım.. kendiliğinden zarflı olan davetiyenin yüksekliği 7.5 cm.. şaka gibi zarf haline getirdiğimde küçücük kaldı.. davetiyeyi dağıtmaya utanıyorum.. normalde bi defa bakılıp atılacak bişey ama bakanların ne kadar dandik bi davetiye diyeceği kesin..para verdiğim için de tekrar masraf yapmak istemiyorum.. lütfen internetten yaptırmayın süpriz çıkabilir.. bunun dışında internet sayfası ve tasarımı kullanışlı ve kaliteli.. iletişim de sıkıntısız..

ALEYNA DAVETİYE YANIT: Sitemizde bulunan tüm ürünlerin ebat ve özellik bilgileri hem açıklama hemde özellikler kısmında belirtilmiştir ve davetiyeler birebir bu ebatlarda hazırlanıp tarafınıza gönderilmektedir. Sizin davetiyenizde birebir sitemizde yazılan ebatta hazırlanıp tarafınıza gönderilmiştir. Bazı davetiye modellerimizde kapak kısmında isim vs bilgiler yer almaktadır. Normal iç kısım bilgileri haricinde ikinci bir baskı yapılması gerekmektedir ve bu ekstra olarak ücretlendirilir. Ve yine bu durum satın almış olduğunuz davetiyenin ürün sayfasında açıklama kısmında belirtilmiştir. Aslında bu bölümlerde yazılı bilgileri kendinizinde belirttiği üzere dikkat etmemeniz sanırım memnuniyetsizliğinizle sonuçlanmıştır. Ayrıca bu davetiyede kullanılan kağıt ortalama 200 gr. kalınlığında basit bir kağıt olmayıp ön kapak kısım tarafı zenit desenlidir, orta kısımda isim çerçevesi altın varak yaldız baskılı ve yine alt kısmında desen baskılıdır. Baskı kaliteside oldukça hatasız ve yerinde olduğu eklediğiniz resimde de görülmektedir. Yinede memnuniyetsizliğiniz için üzgünüz olduğumu belirtmek isterim.

  Ek Resimleri

 • as11532341893sd4-500x5001586372872.jpeg

Yazar: Gökhan

 • İnceleme Ekle: 08/01/2018
 • Ortalama Değerlendirme:

Davetiyeler resimdekilerden daha Canlı ve Kaliteli olarak geldiler , çok beğendik

ilgi ve alakanıza teşekkür ederiz

Yazar: Davetiyem

 • İnceleme Ekle: 14/12/2017
 • Ortalama Değerlendirme:

Fiyatına göre kalitesi güzel. Hem uygun hem şık bir davetiye isteyen tercih edebilir. Satıcı ile iletişim gayet iyi.

Gösterilen: 1 ile 4 arası, toplam: 4 (1 Sayfa)