Tüm Kategoriler
Alışveriş Sepetiniz

Liva Davetiye

Düğün birbirini seven çiftlerin kavuşma günü olarak düzenlenen bir organizasyon olmakla birlikte oldukça maliyetli bir etkinliktir. Bu organizasyonun düzenlenmesi sırasında davet edilecek misafirler açısından davetiyeler hazırlanır ve bu davetiyelerinde bütçeye uygun olarak hazırlanması davetiye seçiminde önemli kriterlerden biridir. Bu nedenle Liva Ecolive Davetiye her bütçeye uygun modeller hazırlayarak, müşteri memnuniyetini sağlamaktadır. Ayrıca modelleri açısından her zevke hitap eden Liva Ecolive Davetiye, renkli, desenli ve çiçekli modelleri ile dikkat çekerken sade modelleri de oldukça dikkat çekmektedir. Eğer siz de davetiyenizin güzel ve şık olduğu kadar uygun bütçeli olmasını istiyorsanız, tercihinizi Aleyna Davetiye sitesi üzerinde yer alan Liva Ecolive Davetiye kataloğu üzerinden tercih yaparak bu özel gününüze ait güzel bir anı bırakabilirsiniz.

Kalemle Güzelleşen Davetiye Modelleri

Düğün organizasyonunuza özel bir düğün davetiyesi modeli bulduktan sonra aşkınızı da anlatması açısından güzel bir ayrıntı da davetiye içerisine yazılan davetiye yazılarıdır. Klasik davetiye yazıları ile klasik davetiye modelleri tercih edebileceğiniz gibi size ve ilişkinize özel şiir ya da sözleri de alternatif olarak davetiye yazısı olarak kullanabilir, Liva Ecolive Davetiye 7034 modelinde olduğu gibi aksesuarları modelleri tercih ederek davetiyenizi tümüyle size özel hale getirebilirsiniz. Tüm bunları belirledikten sonra tasarımına, davetiyenizin tasarımına ve kağıt dokusuna uygun bir davetiye kalemi kullanarak, davetli ismini yazmanız da misafirlerinize gösterdiğiniz özenin göstergesi olarak sevdiklerinizi mutlu edecektir. Davetiyenizin renk tonlarına uygun kalem tercih etmeniz Liva Ecolive Davetiye 7001 modeli gibi diğer şık ve zarif bir modelleri daha da güzelleştirerek, özel kılacaktır. 

Renkleri Buluşturan Davetiye Fiyatları

Hayatınızın en özel gününe şahitlik yapacak davetiye modelleri seçmek istiyorsanız Aleyna Davetiye sitesinde bulunan Liva Ecolive Davetiye modellerinden tercih edebilirsiniz. Üstelik birbirinden farklı renklerin ve desenlerin hakim olduğu davetiye modellerini sipariş etmek için Liva Ecolive Davetiye Topkapı gibi şubelere gitmeye gerek kalmadan Aleyna Davetiye internet sitesi üzerinden online sipariş verebilirsiniz. 100 adet üzerinden belirlenmiş olan uygun fiyatlar sayesinde hem gününüzü özelleştirirken hem de Liva Ecolive Davetiye fiyatları ile bütçenizi koruyabilirsiniz.

Liva Ecolive Davetiye 4007
Çok Satan
Kalpli DavetiyeÜrünümüzün sağ üst kısmında büyüklü küçüklü iki adet kalp baskısı mevcuttur. EN ÇOK SATAN UCUZ DAVETİYE MODELİMİZDİR. 10'larca olumlu müşteri yorumu ile tavsiye edebileceğimiz bu model nikah, nişan ve düğün kartı olarak kullanılabilir.Toplam 1 parçadan oluşan davetiyemiz bir kez ..
100 Adet
66,00₺
Vergiler Hariç:0,56₺
Liva Ecolive Davetiye 4014
Çok Satan
En Ucuz Nişan DavetiyesiÜrünümüzde çiçek baskısı mevcut ve pencerelidir. Hem ucuz hem şık olsun diyorsanız bu davetiye size göre...Toplam 1 parçadan oluşan davetiyemiz iki kez katlanıp kapalı zarf şeklini almaktadır.8,5x19 cm ebadındaki davetiyemiz kapalı zarfa sahip olmayıp kendinden zarf..
100 Adet
59,00₺
Vergiler Hariç:0,50₺
Lavanta DavetiyeÜrünümüzün iç kısmında lavanta çiçeği baskısı mevcuttur.Toplam 4 parçadan oluşan davetiyemizde, ortadan bağlanan hasır ip ve misafir davet kartı da vardır.13,5x20 cm ebadındaki davetiyemiz resimde solda yer alan, kraft kağıttan imal edilmiş ortası kesik özel zarfa sahiptir..
100 Adet
115,00₺
Vergiler Hariç:0,97₺
Liva Ecolive Davetiye 4026
Çok Satan
Çiçekli DavetiyeÜrünümüzün iç kartı üstten geçmeli ve dış kısmı ile aynı desenlere sahiptir.Davetiye toplam 4 parçadan oluşmaktadır. Misafir kartı ve hasır iple bağlıdır.15x15 cm ebadındaki davetiyemiz kapalı zarfa sahip olmayıp üstten açık kendinden zarflı modeldir.Not: Zarf katlaması dah..
100 Adet
94,00₺
Vergiler Hariç:0,80₺
Yeşil DavetiyeÜrünümüzün iç kartında papatya çiçeği baskılıdır.Davetiye toplam 4 parçadan oluşmaktadır. Misafir kartı ve hasır iple bağlıdır.14x20 cm ebadındaki davetiyemiz yeşil özel zarfa sahip olup içinde papatya baskısı dışında love yazılı ve yine papatya çiçek baskılı pul baskılıdır...
100 Adet
112,01₺
Vergiler Hariç:0,95₺
Kelebekli DavetiyeÜrünümüzün iç kartı üstten geçmelidir.Davetiye toplam 2 parçadan oluşmaktadır. 16,5x16,5 cm ebadındaki davetiyemiz kapalı zarfa sahip olmayıp üstten açık kendinden zarflı modeldir.Üç boyutlu mavi, mor kelebek figürleri ile hoş bir davetiye modelimizdir...
100 Adet
106,00₺
Vergiler Hariç:0,90₺
Bisikletli DavetiyeÜrünümüzün tek parça olan kartı katlamalı ve sağ taraftan hasır iple bağlıdır.Davetiye toplam 2 parçadan oluşmaktadır. 15x15 cm ebadındaki davetiyemiz üç yandan açık kendinden zarflı modeldir.Üzerinde ağaç baskılı ve nostaljik bir bisiklet figürü tema edilmiştir.Bu ..
100 Adet
72,00₺
Vergiler Hariç:0,61₺
Çiçekli DavetiyeÜrünümüzün iç kartı üstten geçmelidirDavetiye toplam 2 parçadan oluşmaktadır. 15x15 cm ebadındaki davetiyemiz kapalı zarfa sahip olmayıp üstten açık kendinden zarflı modeldir.Üzerinde yuvarlak kesik ve kenarlarında çelenk şeklinde çiçek baskılıdır...
100 Adet
93,00₺
Vergiler Hariç:0,79₺
Gala Çiçekli DavetiyeÜrünümüz iki katlamalı üstten mor saten kurdele bağlı ve gala çiçeklidir.Davetiye toplam 2 parçadan oluşmaktadır. 12,8x15,8 cm ebadındaki davetiyemiz kapalı zarfa sahip olmayıp kendinden zarflı modeldir.Bu ürünün orijinalinde dış baskı kısmında ekstra ofset baskı ..
100 Adet
105,00₺
Vergiler Hariç:0,89₺
Turkuaz DavetiyeÜrünümüz kağıt kısmı dıştan turkuaz yada mint renkte olup tek parça 2 katlamalı ve zarf şeklini almaktadır.Davetiye toplam 3 parçadan oluşmaktadır. Misafir kartı ve pembe saten kurdele iple bağlıdır.13x19 cm ebadındaki davetiyemiz kendinden zarflı modeldir. iç kısımda takvi..
100 Adet
125,00₺
Vergiler Hariç:1,06₺
Kuşlu DavetiyeÜrünün iç kartında bir dal üzerinde serçe kuşu tema edilmiştir, üstten geçmelidir.11x19 cm ebadındaki davetiye kapalı zarfa sahip olmayıp kendinden zarflı modeldir. Davetiye toplam 2 parçadan oluşmaktadır. Bu ürünün orijinalinde zarf kısmında ekstra ofset baskı mevcuttur..
100 Adet
88,00₺
Vergiler Hariç:0,75₺
Motifli DavetiyeÜrünün iç kartı üstten geçmelidir.15x15 cm ebadındaki davetiye kapalı zarfa sahip olmayıp kendinden zarflı modeldir.Zarfın üzerinde motif desenler mevcuttur.Davetiye toplam 2 parçadan oluşmaktadır. ..
100 Adet
92,00₺
Vergiler Hariç:0,78₺
Liva Ecolive Davetiye 4130
Çok Satan
Saatli Nikah DavetiyesiÜrünün iç kartı üstten geçmelidir.15x15 cm ebadındaki davetiye kapalı zarfa sahip olmayıp kendinden zarflı modeldir.Zarfın üzerinde siyah ve beyaz renklerin kullanıldığı takvim ve saat bilgileri olup kişiye özel tasarlanır.Davetiye toplam 2 parçadan oluşmaktadır. Öze..
100 Adet
86,00₺
Vergiler Hariç:0,73₺
Krem Renkte Sade DavetiyeÜrün tek parça olup iki katlamalıdır.10x20 cm ebadındaki davetiye üzerinde kabartmalar mevcuttur...
100 Adet
60,99₺
Vergiler Hariç:0,52₺
Resimli DavetiyeÜrünün iç kısmında bize göndereceğiniz resim siyah beyaz olarak baskı yapılmaktadır.13x19 cm ebadındaki iki kez katlamalı zarf şeklini almaktadır. Ayrıca dıştan misafir kartı ve saten kurdele ile bağlanmaktadır.Davetiye toplam 3 parçadan oluşmaktadır. ..
100 Adet
125,00₺
Vergiler Hariç:1,06₺
Kendinden Zarflı Çiçekli DavetiyeÜrünün iç kartı üstten geçmelidir.9,5x24 cm ebadındaki davetiye kendinden zarflı bir modeldir...
100 Adet
59,00₺
Vergiler Hariç:0,50₺
Gösterilen: 1 ile 16 arası, toplam: 130 (9 Sayfa)