Tüm Kategoriler
Alışveriş Sepetiniz

Açılış Davetiyeleri

Emek harcadınız, yatırım yaptınız ve karşılığını alma zamanı geldi. modern ve büyük oluşuma sahip oldunuz. Açılış günü ise sizin için oldukça önemli. Çünkü emeğinizin ürünü olan kuruluşunuz sizin hayalinizdi. Açılışın ise özel olması gerekiyor. Emini ki birçok ticaret sahibi, bu duygular içerisinde ve heyecanla ticaret dünyasındaki faaliyetlerine devam ediyor. Yaptığınız çalışmalarıysa konuklarınıza etkili biçimde göstermeniz gerekiyor. Nasıl yaparsınız bunu? Yani misafirleriniz henüz mekanı görmedi ancak nasıl olduğunu merak ediyorlar. Nasıl anlatırsınız özel olarak ne kadar harika bir şey yaptığınızı?

Tabi ki özenle hazırlanmış, kısa ama her şeyi anlatan işyeri açılış davetiyesi örnekleri ile… seçim yapmakta zorlanıyor musunuz? O zaman sizlere yardımcı olalım.

Her Türlü Açılışa Özel Davetiye Örnekleri

Dernek, cafe ya da restaurant gibi mekanların açılışına özel olarak hazırladığımız ürünlere bayılacaksınız. 

Kaliteli ve alanında isim yapmış markaların konseptlerini kullanıyoruz ve sizlere sunuyoruz. Kartların yapıtaşını oluşturan malzemeler birinci sınıftır. Kaliteli kağıt ve malzeme kullanılmaktadır. İşyeri açılış oluşumlarına özel olarak tasarlanmıştır. Kullanılan desenlerden temanıza uygun olanı seçebilirsiniz. Her beğeniye uygun tema ve yazı fontu, kartlarda mevcuttur. Sayfamızda örnekleri inceleyerek, fikir sahibi olabilirsiniz.

Mesela yemek üzerine açılış yapacağınız mekanlarınız için, makas ve kurdele temalı kart davetiyesi ürününü tercih edebilirsiniz. Belirli amaçlara yönelik kuruluş gerçekleştirilen oluşumlar içinse, açılışı gerçekleştirilecek olan kurumun logosu ve amacı anlatan resmin bulunduğu temayı tercih edebilirsiniz. Bunun gibi açılış davetiyesi örnekleri çoğaltılabilir. Daha doğrusu zengin çeşitlere, sitemiz üzerinden ulaşabilirsiniz. Bu sayfada biz sadece sizler için birkaç model seçtik, sitemizdeki diğer sayfaları gezip üzerinde düğünle alakalı bir tema bulunmayan bütün kartları aslında açılış davetiyesi olarak tercih edilebilir. 

Gününüzün güzel geçmesi ve hiçbir aksiliğin yaşanmaması adına çok uğraştınız. Bizde bu durumun bilinciyle açılış davetiyesi ürünlerinizi özenle oluşturduk. Kart davetiyesi oluştururken detaylara önem verdik. Her şeyin size uygun olması için elimizden geleni yaptık. 

Firma olarak yıllardan bu yana hazırladığımız ürün davetiyesi konseptleriyle başarımızı katladık ve sürdürmeye devam ediyoruz. Kaliteye ekonomik, cazip fiyatlarla sahip olabilir, sayfamızdaki ürün davetiyesi türlerine göz atabilirsiniz. Çok miktarda satılanlarla, popüler olanları ayırabilirsiniz. Seçim yapmak böylece sizler adına daha kolay hale gelecektir.

İşyeri, mekan ya da dükkanınız için açılış davetiyenize karar verdiyseniz ve eğer nasıl bir söz yazacağınızı bilmiyor iseniz, bunu çok fazla dert etmeyin, çünkü çok özel sözler bulunmamaktadır. Sadece doğal olun ve misafirlerinizi sözünüzün içerisine yazacağınız açılış tarihi, günü ve saati ile bilgi vermeyi unutmayın. Ayrıca firma isminiz, yazılacaksa kendi isimleriniz ve adres bilgilerinizi yazmanız yeterli olacaktır. 

Sade Motifli DavetiyeDavetiye gayet sade şık motif desenli tasarlanmıştır.2 parçadan oluşmaktadır.15x20 ebatlarında ürünümüz motifli özel zarfa sahiptir...
100 Adet
230,01₺
Vergiler Hariç:1,95₺
Kendinden Zarflı Krem DavetiyeDavetiye 1 parçadan oluşmaktadır.9,5x21 ebatlarında ürünümüz kendinde zarflı krem renkte kabartma motifli bir modeldir...
100 Adet
110,00₺
Vergiler Hariç:0,93₺
Siyah Fiyonklu Taşlı DavetiyeDavetiye 4 parçadan oluşmaktadır.Baskı kartı üstten geçmelidir.16,5x16,5 ebatlarında ürünümüz siyah kabartmalı motif baskılı üstten açık özel zarfa sahiptir.Üzerine siyah saten fiyonk ve taş yapıştırılmaktadır...
100 Adet
159,01₺
Vergiler Hariç:1,35₺
Tuğralı Kabartmalı DavetiyeDavetiye 2 parçadan oluşmaktadır.Bilgilerinizin olduğu baskı kartı sağdan geçmeli olup zarfın açık penceresinden görünen orta kısımda isteğinize göre (ya isimler ve tarih) yada (tuğra baskısı) yapılabilir.Bu seçiminizi sipariş açıklama kısmında belirtebilirsiniz.9,5x23&nbs..
100 Adet
127,00₺
Vergiler Hariç:1,08₺
Armoni Times Davetiye 16225 Armoni Times Davetiye 16225
Çok Satan
Sade Pencereli DavetiyeDavetiye 2 parçadan oluşmaktadır.Baskı kartı sağdan geçmelidir.9,5x24 ebatlarında ürünümüz sağdan açık sade pencereli özel zarf ile gönderilir...
100 Adet
119,00₺
Vergiler Hariç:1,01₺
Siyah Zarflı Lüks DavetiyeDavetiye Gramajı 280 gr. ÖzelZarf 170 gr. ÖzelEbat 10,5x26,5 cmBu davetiyenin zarfında varak yaldız baskı mevcuttur. Adet gözetmeksizin ekstra olarak ücretlendirilir.Zarfta varak yaldız baskı istiyorsanız zarf baskısı  satın almanız gerekmektedir.Daha detaylı..
100 Adet
192,00₺
Vergiler Hariç:1,63₺
Düz Sade DavetiyeDavetiyem basit ve sade olsun aynı zamanda zengin olsun diyorsanız bu davetiye tam size göre olabilir.Kenarları parlak şerit halinde olan bu sade davetiyemiz açılış davetiyesi olarak da kullanılabilir.11x22 ebatındaki davetiye 1.hamur kağıttan zarfı ise parlak kağıttan üretilmiş olu..
100 Adet
160,00₺
Vergiler Hariç:1,36₺
Fiyonklu DavetiyeEbat 10,3x26,5 cmZarfsız Dikdörtgen davetiye krem tonlarda, kabartmalı ve fiyonkludur...
100 Adet
186,00₺
Vergiler Hariç:1,58₺
Lazer Kesim DavetiyeDört taraftan üçgen şekliden açılan lazer kesim davetiye modelimiz lüks davetiye arayanlara özel imal edilmiştir. Üzerindeki kurdele ve altın renkte taş davetiyeye ayrı bir zenginlik katmaktadır.  Toplam 3 parçadan oluşan davetiyede tamamı ile krem renkte parlak kağıt k..
100 Adet
283,00₺
Vergiler Hariç:2,40₺
Kadife DavetiyeKrem renkte kadife davetiye arayanlar; saten kurdele ile süslenmiş bu davetiyemiz belki de tam size göre.Toplam 3 parçadan oluşan davetiyede üstte isimlerin bulunduğu yazı kısmı açıkta kalmaktadır.10x21 ebatındaki davetiyemiz kapalı zarfa sahip olmayıp kendinden zarflı bir modeldir...
100 Adet
160,00₺
Vergiler Hariç:1,36₺
Kadife DavetiyeBordo renkte kadife davetiye arayanlar; saten kurdele ile süslenmiş bu davetiyemiz belki de tam size göre.Toplam 3 parçadan oluşan davetiyede üstte isimlerin bulunduğu yazı kısmı açıkta kalmaktadır.10x21 ebatındaki davetiyemiz kapalı zarfa sahip olmayıp kendinden zarflı bir modeldir...
100 Adet
160,00₺
Vergiler Hariç:1,36₺
Simli DavetiyeÜzerindeki incili kurdele kağıttan üretilmiştir, üst tarafı simli kendinden zarflı modelimizin kağıdı parlak ve desenlidir.9,5x20 ebadındaki davetiyemiz toplam 3 parçadan oluşmaktadır, davetiyede baskı kartı da parlak kağıttan üretilmiştir...
100 Adet
169,00₺
Vergiler Hariç:1,43₺
Kadife Lazer Kesim DavetiyeDavetiyede kenar kısımlar bordo renk kadife işleme, orta kısım lazer kesim motiflerden oluşmaktadır.Toplam 3 parçadan oluşmaktadır. 13,5x19 cm. ebadındaki davetiyemiz kapalı zarfa sahip olmayıp kendinden zarflı bir modeldir...
100 Adet
350,00₺
Vergiler Hariç:2,97₺
Yaprak Kesimli Ucuz DavetiyeEbat 9,5x17 cmZarfsız, tek parça kağıttır(Fotoğrafta yukarıdaki kart ayrı bir kart değil iç taraf fotoğrafıdır)Ürün Videosu:  İZLEYİN..
100 Adet
51,00₺
Vergiler Hariç:0,43₺
Açılış DavetiyesiEbat 13,5x19 cmÖzel Zarflı..
100 Adet
106,00₺
Vergiler Hariç:0,90₺
Asetat Gümüş Baskılı DavetiyeEbat 14x20 cmÖzel ZarflıBu davetiyede varak yaldız baskı mevcuttur. Adet gözetmeksizin ekstra olarak ücretlendirilir.varak yaldız baskı satın almanız gerekmektedirDaha detaylı bilgi için irtibat numaramız 0533 488 57 51 ..
100 Adet
257,00₺
Vergiler Hariç:2,18₺
Gösterilen: 1 ile 16 arası, toplam: 53 (4 Sayfa)