Tüm Kategoriler
Alışveriş Sepetiniz

Concept Davetiye

Öncelikle güzel bir anı olarak kalacak davetiye seçimine geçmeden önce çift olarak hayalinizde nasıl bir davetiye modeli olduğunu belirlemeniz her iki tarafında mutlu olması açısından çok doğru bir karar olacaktır. Bunun için Consept Davetiye Kataloğu eşler tarafından birlikte incelenerek, ortak bir karar verebilir ve internet sitemiz üzerinden tüm işlemlerini rahatlıkla yapabilecekleri için zaman açısından da tasarruf etmeyi başarabilirler.

Düğün deyince akla ilk gelenler arasında yer alan düğün davetiyeleri seçilirken, Aleyna Davetiye internet sitesi mutlaka ziyaret edilmelidir. Farklı markaları bir araya toplayan firmamız tarafından sunulan Concept Davetiye şablonları ile hayalinizdeki davetiyeye ulaşmanız daha kolay olacak ve sunulan farklı konseptler sayesinde düğün organizasyonuna uygun davetiyelerle sevdiklerinizi bir arada görmeniz mümkün olacaktır.

Tasarım Ve Metinler Birbiri İle Uyumlu Olmalı

 

Gelin ve damat düğünleri için davetiye seçiminde bulunurken, tasarım ile metnin uyumlu olmasına özen göstermeleri gerekmektedir. Bunun için Concept Kıvılcım Davetiye kataloğu incelenmeden davetiye seçimine karar verilmemelidir. Ayrıca davetiye seçiminde tasarım ve metin uyumu dışında,

Düğün yapılacak yer ile davetiye tasarımı uyumlu olmalı,

Yazılar anlamlı ve okunaklı olmalı,

Davetli isimlerin yazılacağı zarfların kaliteli olması,

Düğün tarihine uygun bir davetiye seçilmesi istediğiniz gibi bir davetiye modeline ulaşmanıza yardımcı olacaktır.

Tüm bunlara rağmen düğün davetiyesi seçiminde olmaz olmaz ve en çok dikkat edilmesi gereken konu davetiyenin tasarımı olduğu için, davetiye gelin ve damadın karakterlerini yansıtacak şekilde seçilmelidir.

Zarafet vazgeçilmezleriniz arasında ve estetik de olmazsa olmazların arasında ise, Concept Collection Davetiye 5572 modelini seçebileceğiniz gibi; fiyat sizin için önemli ise, Concept Davetiye 5528 modelini seçerek bütçenizi destekleyebilirsiniz.

Zarif Tasarım Davetiye Fiyatları

 

Zarif tasarımlar üzerine hazırlanmış Concept Davetiye modellerini satın almak için internet sitemiz üzerinden sipariş vererek, Concept Davetiye Topkapı gibi şubelerini ziyaret ederek yapabileceğiniz alışverişinizi hem yorulmadan hem de zaman kaybetmeden kısa süre içerisinde uygun fiyatlar eşliğinde gerçekleştirebilirsiniz. Consept Davetiye davetiye modelinizi belirledikten sonra, WhatsApp iletişim numarası üzerinden beğendiğiniz modeli Concept davetiye 5447, Concept Davetiye 5528, Concept Davetiye 5608 gibi örnekte belirttiğimiz şekilde resmi ile birlikte gönderdikten sonra siparişinizi onaylamanız yeterli olmaktadır.

Yüzüklü Nişan DavetiyesiYüzüklü ve kalp figürlü bu model nişan ya da nikah davetiyesi olarak kullanılabilir, yüzük kısmı altın renkte parlaktır.3 parçadan oluşan bu davetiyede zarf dahil olmak üzere tüm kağıtlar firmamızda parlak kağıttan üretilmektedir.14x20 ebatlarında olan davetiyemizde özel zarf..
100 Adet
221,00₺
Vergiler Hariç:1,87₺
Kalpli Ferman DavetiyeDavetiyemizin hem iç kağıdı hem özel kutulu zarfı güzel bir kombinasyon ile kraft kağıttan üretilmiştir.Ferman davetiye modelimizin üzerinde altın yaldız kalp figürü mevcut olup, kalplerin içinde isimlerinizin baş harfleri yer alacaktır. 20x31 ebatındaki iç baskı kartı rulo yap..
100 Adet
131,99₺
Vergiler Hariç:1,12₺
Düz Sade DavetiyeDavetiyem basit ve sade olsun aynı zamanda zengin olsun diyorsanız bu davetiye tam size göre olabilir.Kenarları parlak şerit halinde olan bu sade davetiyemiz açılış davetiyesi olarak da kullanılabilir.11x22 ebatındaki davetiye 1.hamur kağıttan zarfı ise parlak kağıttan üretilmiş olu..
100 Adet
160,00₺
Vergiler Hariç:1,36₺
Fiyonklu DavetiyeEbat 10,3x26,5 cmZarfsız Dikdörtgen davetiye krem tonlarda, kabartmalı ve fiyonkludur...
100 Adet
186,00₺
Vergiler Hariç:1,58₺
Lazer Kesim DavetiyeDört taraftan üçgen şekliden açılan lazer kesim davetiye modelimiz lüks davetiye arayanlara özel imal edilmiştir. Üzerindeki kurdele ve altın renkte taş davetiyeye ayrı bir zenginlik katmaktadır.  Toplam 3 parçadan oluşan davetiyede tamamı ile krem renkte parlak kağıt k..
100 Adet
283,00₺
Vergiler Hariç:2,40₺
Kadife DavetiyeKrem renkte kadife davetiye arayanlar; saten kurdele ile süslenmiş bu davetiyemiz belki de tam size göre.Toplam 3 parçadan oluşan davetiyede üstte isimlerin bulunduğu yazı kısmı açıkta kalmaktadır.10x21 ebatındaki davetiyemiz kapalı zarfa sahip olmayıp kendinden zarflı bir modeldir...
100 Adet
160,00₺
Vergiler Hariç:1,36₺
Kadife DavetiyeBordo renkte kadife davetiye arayanlar; saten kurdele ile süslenmiş bu davetiyemiz belki de tam size göre.Toplam 3 parçadan oluşan davetiyede üstte isimlerin bulunduğu yazı kısmı açıkta kalmaktadır.10x21 ebatındaki davetiyemiz kapalı zarfa sahip olmayıp kendinden zarflı bir modeldir...
100 Adet
160,00₺
Vergiler Hariç:1,36₺
Simli DavetiyeAltın renkte simli motifler davetiyeye çok kaliteli bir görünüm vermektedir, üstten çekmeli püsküllüdür.21x10,5 ebadındaki davetiyemiz toplam 3 parçadan oluşmaktadır, kapalı zarfa sahip olmayıp kendinden zarflı bir modeldir...
100 Adet
207,00₺
Vergiler Hariç:1,75₺
Kadife Davetiyekrem renkte kadife işleme davetiye modelimiz, üzerindeki krem renkte saten fiyonk ile oldukça iddialı bir modeldir.Toplam 3 parçadan oluşan davetiyede üstte isimlerin bulunduğu yazı kısmı açıkta kalmaktadır.19x13,5 ebadındaki davetiyemiz kapalı zarfa sahip olmayıp kendinden zarflı bir..
100 Adet
214,00₺
Vergiler Hariç:1,81₺
Simli DavetiyeÜzerindeki incili kurdele kağıttan üretilmiştir, üst tarafı simli kendinden zarflı modelimizin kağıdı parlak ve desenlidir.9,5x20 ebadındaki davetiyemiz toplam 3 parçadan oluşmaktadır, davetiyede baskı kartı da parlak kağıttan üretilmiştir...
100 Adet
169,00₺
Vergiler Hariç:1,43₺
Şemsiyeli DavetiyeKırmızı şemsiye altında gelin damat figürü işlenmiş kalpli davetiyemiz, romantik çiftimizin birbirlerine olan sevgisini ince bir mesajla anlatmaktadır.Toplam 3 parçadan oluşan davetiye sağdan çekmelidir.10,5x21 ebadındaki davetiyemiz kapalı zarfa sahip olmayıp kendinden zarflı bir ..
100 Adet
111,00₺
Vergiler Hariç:0,94₺
Kız Kulesi DavetiyeBu modelimizde fesli damat, kırmızı şemsiyeli gelin mevcut, sağdan çekilince gelin yürümektedir, hareketli bir modeldir. Ortada kara kalem çizimli kız kulesi, arkada muhteşem istanbul manzarası, daha ne olsun.8x26,5 ebadındaki davetiyemiz toplam 3 parçadan oluşmaktadır, kapalı zar..
100 Adet
140,00₺
Vergiler Hariç:1,19₺
Sade DavetiyeSade bir davetiye arıyorsanız bu davetiye hoşunuza gidebilir.Toplam 3 parçadan oluşan davetiyede incili kurdele kağıttan üretilmiştir.9,5x20,5 cm. ebadındaki davetiyemiz kendinden zarflı bir modeldir...
100 Adet
142,00₺
Vergiler Hariç:1,20₺
Concept Davetiye 5494
Çok Satan
Türkiye Haritalı Düğün Davetiyesi Renkli temalı Türkiye Haritası üzerine sizin memleketleriniz ve buluşma noktanız size özel işaretlenmektedir, harita şeklinde en çok sattığımız düğün davetiyeleri arasında yer alan ilginç bir modeldir. Da..
100 Adet
82,00₺
Vergiler Hariç:0,69₺
Zarf Şeklinde Davetiyeİki katlamalı davetiyemiz zarf şeklini almaktadır, toplam 1 parçadan oluşmaktadır. 9x17 cm. ebadındadır...
100 Adet
75,00₺
Vergiler Hariç:0,64₺
Concept Davetiye 5518
Çok Satan
Osmanlı Tuğralı DavetiyeDavetiyenin orta kısmında altın varak baskılı osmanlı tuğrası yer almaktadır.Toplam 1 parçadan oluşmaktadır. 9x17 cm. ebadındadır...
100 Adet
55,00₺
Vergiler Hariç:0,47₺
Gösterilen: 1 ile 16 arası, toplam: 113 (8 Sayfa)