Tüm Kategoriler
Alışveriş Sepetiniz

Hakkımızda

2002 yılında faaliyete başlayan firmamız bugüne kadar geçen süre içinde ürün yelpazesini genişletmiş, günün teknolojik şartlarına ve modasına uyarak güncelliğini korumaya devam etmiş ve artan müşteri potansiyeli ile sizlere daha iyi hizmet verebilmek adına tüm gücüyle çalışmıştır.

İlk yıllarında sadece düğün davetiyeleri sektöründe hizmet vermekte olan firmamız 2008 yılından itibaren davetiye zarfı, sünnet davetiyeleri ve benzer ürünlerle yelpazesini genişletmiş ve uzman kadrosu ile müşterilerinin keyifli ve güvenli bir alışveriş yapmasına imkan sağlamıştır. 

Profesyonel hizmet anlayışımız ve müşteri memnuniyeti odaklı yaklaşımımızla her geçen gün kalite standartlarımızı arttırarak, vermiş olduğumuz hizmetin öneminin bilinciyle hareket etmeye devam edeceğiz.

Vizyonumuz:Sürekli kendisini yenileyen, talep ve isteklerin değiştiği bu piyasada müşteri potansiyelimizi her gün artırarak daha çok insanımıza kaliteli,ekonomik ve hızlı hizmet verebilmektir.

Misyonumuz: Satışını yaptığımız tüm ürünlerde eksiksiz, kaliteli, müşterilerimizin isteklerini karşılayacak şekilde ürün satışı yapmak ve bunu yaparken güler yüzlü, anlayışlı ve müşterilerimizin taleplerine anında en hızlı cevap verebilmektir.Yaptığımız işin önemini ve zorluğunu bilmek ve bu doğrultuda her işimizde son derece titiz ve özenli davranmak zorundayız. Biz istiyoruz ki müşterilerimiz bizden ürün satın aldığında bizden her konuda memnun kalsın ve bu memnuniyetini gerek bizlerle gerek tüm sevdikleriyle paylaşsın. Bu bizim en büyük mutluluğumuz olacaktır.