Tüm Kategoriler
Alışveriş Sepetiniz

Ela Davetiye

Çok çeşitli düğün davetiyeleri arasından seçim yaparak, sevdiklerinizi düğünüze davet etmek istiyor ve davetiye modellerine yönelik karar veremiyorsanız, Ela Davetiye Kataloğu 2020 modellerini inceleyerek farklılıkları görebilirsiniz. Renkli ve desenli modelleri dışında kendine özgü tasarımlarda sunan Ela Davetiye modelleri kadar fiyatları ile de dikkat çekmektedir. Arabalı modellerden takvimli modellere, kelebekli modellerden aksesuarlı modellere, ağır modellerden sade modellere her tarza uygun bir modeli mutlaka Ela Davetiye Şablonları sayesinde bulabilirsiniz.

Düğün Davetiye Siparişi

Ela Davetiye 2020 düğün davetiye modellerinden zevkinize ve tarzınıza uygun bir model seçtikten sonra, davetli sayınıza uygun olarak sipariş verebilirsiniz. Davetli sayınızı bu süreçte hatta öncesinden belirlemiş olmanız yaşanabilecek olumsuzlukların önüne geçecek, fazla ya da eksik sipariş verme gibi sorun ile karşı karşıya kalmayacaksınız. 

Davetiye sayınızı belirledikten sonra davetli listenizdeki sayının %10’u kadar fazla sayıda sipariş verebilirsiniz. Böylelikle listede unutulan davetliler söz konusu olursa, davetiye problemi yaşamadan fazlalıklarla sorunu çözebilirsiniz. Ela Davetiye Ankara gibi tek bir ilimize hizmet etmek yerine, davetiye siparişi konusunda Türkiye’nin dört köşesine hizmet vermektedir. Bunun için Aleyna Davetiye sitesi üzerinden Ela Davetiye kategorisini seçtikten sonra beğendiğiniz modelinizi online olarak sipariş verebilirsiniz.

Ela Davetiye iletişim bilgilerinden olan WhatsApp numarasına beğendiğiniz davetiyenin resmini göndererek siparişinizi onaylamanız durumunda davetiyelerinizin basım işlemlerine başlanacaktır ve siparişleriniz en geç 3 iş günü içerisinde hazırlanarak, sipariş sırasında belirttiğiniz adresinize gönderilecektir. 

Düğün Davetiye Fiyat Listesi

Fiyatları açısından her bütçeye uygun seçenek sunan Ela Davetiye şablonları sayesinde tarzınıza uygun bir model mutlaka bulabilir, desenli ve renkli modellerden sade ya da takvimli modellerine kadar düğün konseptinize uygun bir model ile sevdiklerinizi davet edebilirsiniz.

Ela Davetiye çeşitli modelleri içerisinde seçim yapma konusunda zorlanıyorsanız, en çok tercih edilen;  

Ela Davetiye 74752

Ela Davetiye 74767

Ela Davetiye 74755

Ela Davetiye 74752 modelleri içerisinden seçim yapabilirsiniz.

Düğün davetiye modellerinize karar verdikten sonra Aleyna Davetiye internet sitesi üzerinden Ela Davetiye fiyat listesi bilgilerine ulaşarak, tüm davetiye modellerinin fiyatlarını öğrenerek, bütçenize uygun davetiye seçiminde bulunabilirsiniz. 

Ebat:6,5x21,5 cmZarf:zarfsızDış Kart:alt tarafı kalp desenli, ortası kesimli, parlak kağıt kullanılmıştırBaskı Kartı:motosiklet kullanan damat, arkasında gelin ve balon figürleri var, sağdan çekmeli hareketli bir model, parlak kağıt kullanılmıştırAksesuar:iç kart - dış kart ve kurdeleden oluşmaktadı..
100 Adet
72,00₺
Vergiler Hariç:0,61₺
Ebat:11x27 cmZarf:zarfsızDış Kart:iki katlamalı içine iç kartı geçmeli, altın yaldız ve kabartma motifli büyük ebat bir davetiye,  parlak kağıt kullanılmıştırBaskı Kartı:sağdan ve soldan geçmelidir, parlak kağıt kullanılmıştırAksesuar:iç kart ve dış karttan oluşmaktadır..
100 Adet
134,00₺
Vergiler Hariç:1,14₺
Siyah Kare DavetiyeEbat:19x19 cmZarf:zarfsızDış Kart:dikine düz çizgili kabartma ile gümüş yaldız desenli kare siyah renkBaskı Kartı:üstten çekmeli, parlak krem kağıt kullanılmıştırAksesuar:iç kart ve dış kart oluşmaktadır..
100 Adet
157,00₺
Vergiler Hariç:1,33₺
Ebat:17,5x17,5 cmZarf:zarfsızDış Kart:krem renkte üst tarafı kesimli kabartma desenlidir, krem renk parlak kağıt kullanılmıştırBaskı Kartı:üstten çekmelidir, parlak krem kağıt kullanılmıştırAksesuar:iç kart, dış kart,hasır ip ve misafir isim kartı oluşmaktadır..
100 Adet
135,00₺
Vergiler Hariç:1,14₺
Ebat:16,5x16,5 cmZarf:zarfsızDış Kart:kız kulesinde selfi yapan gelin damat temalıdır, parlak kağıt kullanılmıştırBaskı Kartı:üstten çekmeli, parlak kağıt kullanılmıştırAksesuar:iç kart ve dış karttan oluşmaktadır..
100 Adet
105,00₺
Vergiler Hariç:0,89₺
Ebat:21,5x8 cmZarf:zarfsızDış Kart:pembe çiçekli ağaç figürlüdür, parlak kağıt kullanılmıştırBaskı Kartı:üstten çekmeli ve kurdelelidir, parlak kağıt kullanılmıştırAksesuar:iç kart, dış kart ve pembe kurdeleden oluşmaktadır..
100 Adet
78,00₺
Vergiler Hariç:0,66₺
Ebat:21x8 cmZarf:zarfsızDış Kart:mor motif desenlidir, parlak kağıt kullanılmıştırBaskı Kartı:üstten çekmeli ve kurdelelidir, parlak kağıt kullanılmıştırAksesuar:iç kart, dış kart ve mor kurdeleden oluşmaktadır..
100 Adet
76,00₺
Vergiler Hariç:0,64₺
Ebat:21,5x7,5 cmZarf:zarfsızDış Kart:kalp desenli ve parlak kağıt kullanılmıştırBaskı Kartı:üstten çekmeli ve parlak kağıt kullanılmıştırAksesuar:iç kart ve dış karttan oluşmaktadır..
100 Adet
74,00₺
Vergiler Hariç:0,63₺
Ebat:16,5x17 cmZarf:zarfsızDış Kart:ortası kesimli pembe çiçekli çelenkten oluşmaktadır, parlak kağıt kullanılmıştırBaskı Kartı:üstten çekmeli, parlak kağıt kullanılmıştırAksesuar:iç kart ve dış karttan oluşmaktadır..
100 Adet
105,00₺
Vergiler Hariç:0,89₺
Dikdörtgen Siyah DavetiyeEbat:9x25 cmZarf:zarfsızDış Kart:sağdan ve soldan geçmelidir, tamamı siyah olan dış kartta kabartma ve laklı desenler kullanılmıştırBaskı Kartı:parlak kağıt kullanılmıştırAksesuar:iç kart ve dış karttan oluşmaktadır..
100 Adet
121,00₺
Vergiler Hariç:1,03₺
Ebat:9x26 cmZarf:zarfsızDış Kart:şık motiflerle süslenmiş besmele yazılı, cepli ve parlak kağıt kullanılmıştırBaskı Kartı:parlak kağıt kullanılmıştırAksesuar:iç kart ve dış karttan oluşmaktadır..
100 Adet
87,00₺
Vergiler Hariç:0,74₺
Ebat:16,5x16,5 cmZarf:zarfsızDış Kart:ev önünde nostaljik bir bisiklet figüre edilmiştir, kraft kağıt kullanılmıştırBaskı Kartı:üstten geçmelidir, parlak kağıt kullanılmıştırAksesuar:iç kart ve dış karttan oluşmaktadır..
100 Adet
82,00₺
Vergiler Hariç:0,69₺
Ebat:19,5x29 cmZarf:zarfsızDış Kart:iç kısmında venedikte hoş bir sandalın resim edildiği davetiyenin dış kısmı çiçeklerle süslenmiştir, iki katlamalıdırBaskı Kartı:tek parça olan bir ürün katlandığında hasır ipli kurdele ile bağlanmaktadırAksesuar:iç kart ve dış karttan oluşmaktadır..
100 Adet
86,00₺
Vergiler Hariç:0,73₺
Ebat:16,5x16,5 cmZarf:bordo renkli üstten açmalı, kraft kağıtlı çiçek desenli zarfBaskı Kartı:üstten geçmelidir, parlak kağıt kullanılmıştırAksesuar:iç kart, dış kart, misafir isim kartı ve hasır ipten oluşmaktadır..
100 Adet
95,00₺
Vergiler Hariç:0,81₺
Ebat:14x21 cmZarf:zarfsızDış Kart:bordo renkte kraft kağıttan imal edilmiştirBaskı Kartı:çiçek desenli çelenkten içinde isimler mevcut, parlak kağıt kullanılmıştırAksesuar:iç kart, dış kart, hasır ip ve misafir isim kartından oluşmaktadır..
100 Adet
100,01₺
Vergiler Hariç:0,85₺
Ebat:10,5x24 cmZarf:zarfsızDış Kart:siyah renkte altın yaldız ve laklı desenlerle süslenmiştirBaskı Kartı:üstten geçmeli püskül bağlanmaktadırAksesuar:iç kart, dış kart ve püskülden oluşmaktadır..
100 Adet
162,00₺
Vergiler Hariç:1,37₺
Gösterilen: 1 ile 16 arası, toplam: 87 (6 Sayfa)